Raadsleden

Het hoogste bestuursorgaan van de gemeente is de gemeenteraad. De gemeenteraad van Giessenlanden bestaat uit 15 raadsleden. Het aantal raadsleden is afhankelijk van het aantal inwoners van de gemeente. Om de vier jaar worden de leden van de gemeenteraad gekozen door de inwoners van Giessenlanden. Alle inwoners vanaf 18 jaar kunnen dan stemmen. De raad wordt ondersteund door de griffier.

In de gemeente Giessenlanden zijn zes politieke partijen vertegenwoordigd in de gemeenteraad.

 * Per 01-12-2014 heeft een opsplitsing van de PvdA Giessenlanden plaatsgevonden en is Esther Renes zelfstandig verder gegaan onder de naam Fractie Renes.

Visie en missie van de gemeente Giessenlanden staan beschreven in het document 'Giessenlanden: een vitaal perspectief' (pdf, 850kB). 

CDA

Fractie CDA


Huib Glerum

Naam: H.L. (Huib) Glerum

Functie: Fractievoorzitter

Adres: Johan de Kreijstraat 33, 3381 DG  Giessenburg

Telefoon: (0184) 65 29 48

e-mail: h.glerum@giessenlanden.nl


Teunis Jacob Slob

Naam: T.J. (Teunis Jacob) Slob

Adres: Tiendweg 4, 4225 PN Noordeloos

Telefoon: (0183) 58 15 49 of (06) 24 13 98 26

e-mail: tjslob.giessenlanden@gmail.com


Anneke Hartog

Naam: Mw. A.A.J. (Anneke) Hartog-de Baat

Adres: Bovenkerkseweg 44, 3381 KB Giessenburg

Telefoon: (0184) 61 82 80

e-mail: aajhartog@gmail.com

Naam: Herman van de Water

Adres: Achterdijk 4a, 4241 TG Arkel

Telefoon: (0183) 56 10 23

e-mail: h.vd.water@agroweb.nl


Cees de Jong

Naam: C.M. (Cees) de Jong

Adres: Beemdweg 4 I, 4221 LV Hoogblokland

Telefoon: (0183) 56 17 25

e-mail: casedejong@hotmail.com


VVD

Fractie VVD


Bram Visser

Naam: A. (Bram) Visser

Functie: Fractievoorzitter

Adres: Binnendamseweg 24, 3381 GC  Giessenburg

Telefoon: (0184) 42 30 90

e-mail: a.visser@giessenlanden.nl


Ad van Duin

Naam: A.L. (Ad) van Duin

Adres: Kon. Julianastraat 43, 4241 BH Arkel

Telefoon: (0183) 56 21 21

e-mail: a.van.duin@giessenlanden.nl


Ellen Kist

Naam: Mw. E.M. (Ellen) Kist

Adres: Molendijk 5, 4241 XK Arkel

Telefoon: (0183) 69 05 11

e-mail: e.kist@giessenlanden.nl


Bert Snoek

Naam: G.P.A. (Bert) Snoek

Adres: Kerkweg 36, 4209 AE Schelluinen

Telefoon: (0183) 62 65 00

e-mail: b.snoek@giessenlanden.nl


PvdA

Fractie PvdA


Ruud van Rijn

Naam: R.J. (Ruud) van Rijn

Functie: Fractievoorzitter

Adres: Wetering 26, 3381 DL Giessenburg

Telefoon: (0184) 65 23 72 of (06) 10 05 24 69

e-mail: r.van.rijn@giessenlanden.nl

Raadslid Bettie Piso is overleden op 4 november 2017.


ChristenUnie

Fractie ChristenUnie


Aart Schalk

Naam: A.A.(Aart) Schalk

Functie: Fractievoorzitter

Adres: Voordijk 62, 4209 SE Schelluinen

Telefoon: (0184) 65 38 64

e-mail: a.schalk@giessenlanden.nl


Johan van de Minkelis

Naam: J. (Johan) van de Minkelis

Adres: Dam 15, 4241 BL Arkel

Telefoon: (06) 55 30 69 22

e-mail: j.van.de.minkelis@giessenlanden.nl

twitter: @johanvdminkelis


SGP

Fractie SGP


Jan Lock

Naam: J. (Jan) Lock

Functie: Fractievoorzitter

Adres: Neerpolderseweg 30, 3381 JS Giessenburg

Telefoon: (06) 51 19 34 57

e-mail: j.lock@giessenlanden.nl


Fractie Renes

Fractie Renes
Esther Renes

Naam: Mw. E.M. (Esther) Renes

Functie: Fractievoorzitter

Adres: Arent van Gentstraat 10, 3381 AA Giessenburg

Telefoon: (06) 14 15 67 47

e-mail: fractiegiessenlanden@gmail.com


Fractie Van der Koelen


Ferry van der Koelen

Naam: Dhr. F.B. (Ferry) van der Koelen

Functie: Fractievoorzitter

Adres: Het Oudland 13, 4221 MJ  Hoogblokland

Telefoon: (0183) 56 56 55 of (06) 53 31 53 27

e-mail: ferry.vanderkoelen@jouwgemeente.nl