Maatwerk

Waar mensen (deels) zichzelf of met hulp van anderen niet kunnen redden, biedt het sociaal team en organisaties ondersteuning.

Zij gaan uit van wat iemand wél kan en bieden aanvullende ondersteuning als die nodig is. Geen standaardpakketten, maar maatwerk omdat iedereen en iedere situatie verschillend is.

Hieronder vindt u de lijst met zorgaanbieders waarmee de gemeente een overeenkomst heeft gesloten. 

 Maatwerk begeleiding

Antes Groep (Bouman) Rotterdam https://www.antesgroep.nl/
ASVZ Sliedrecht http://www.asvz.nl/
Bij Bram Ameide https://www.bijbram.nu/
BOBA levensloopbegeleiding Dordrecht https://www.boba.nl/
Burgemeester De Boer-Stichting/De Lange Wei Hardinxveld-Giessendam https://www.delangewei.nl/
Buro Maks Tilburg https://www.buromaks.nl/
Crisisdienst Zuid Holland Zuid (voorheen Veilig Thuis (0-18jr) en Vivenz (18+)) 0800 – 1471 https://vivenz.nl
DDN Coaching en Begeleiding Meerkerk http://www.ddn-zorg.nl/
Eddee Zorgverlening B.V, Dordrecht http://eddee.nl/
Gemiva SVG Groep Dordrecht https://www.gemiva-svg.nl/
Happy Move Papendrecht http://happymove.nl/
Het Parkhuis Dordrecht https://www.hetparkhuis.nl/
Huis ter Leede Leerdam http://www.huisterleede.nl/
Intravant Hoornaar https://www.intravant.nl/
Maatzorg de Linge Leerdam https://www.maatzorgdelinge.nl/
Merwe Care Giessenburg https://www.merwecare.nl/
Novocare Gorinchem http://www.novocare.org/
Present/voorheen AV Zorggroep Ameide https://presentvooru.nl/
Privazorg WMO Beheer b.v. Amersfoort http://www.privazorg.nl/
Rivas Zorggroep Gorinchem https://www.rivas.nl/
s'Heeren Loo Zorggroep Amersfoort https://www.sheerenloo.nl/
Stichting Den Hâneker Landbouw en Zorg (St. Zorgboeren Zuid-Holland) Groot-Ammers http://www.zorgboerenzuidholland.nl/
Stichting Eleos Amersfoort https://www.eleos.nl/
Stichting Gehandicaptenzorg  Gereformeerde Gemeenten (Sirjon) Siloah Ridderkerk https://www.siloah.nl/
Stichting Lelie Zorggroep Capelle a/d Yssel http://www.leliezorggroep.nl/
Stichting Maison Patrick Dordrecht http://www.maison-patrick.nl/
Stichting Siriz Amersfoort https://www.siriz.nl/
Stichting Syndion Gorinchem https://www.syndion.nl/
Stichting Werkvisie De Hoop Dordrecht https://www.werkvisiedehoop.nl/
Stichting Yulius Dordrecht https://www.yulius.nl/
Stichting Zorg Abdullam Barneveld https://www.adullamzorg.nl/
SVVG de Schutse Kesteren https://deschutse.nu/
ThuiszorginHolland B.V. Haarlem https://www.thuiszorginholland.nl/
Verbeterkracht Gorinchem https://www.iedereenheeftverbeterkracht.nl/
Werk & Begeleiding Zuid Holland en Zeeland B.V. (Philadelphia) Amersfoort https://www.philadelphia.nl/
Zorginjection  Thuiszorg Gorinchem http://www.zorginjection.nl/
Zorg-Vuldig B.V. Leiderdorp https://www.zorg-vuldig.nl/